You are currently viewing Spotkanie autorski

Spotkanie autorski

Dnia 21 maja 2024r., odbędzie się Spotkanie Autorskie i warsztaty „Uratujmy Razem Świat” oparte na książce autorstwa Adriana Rykowskiego „Dzieci z Oceanu”. Na tych zajęciach dzieci uczą się o takich wartościach, jak dbanie o środowisko, akceptacja i przyjaźń. Dynamika warsztatów skłania do współpracy, zdobywaniu wiedzy i świadomości ekologicznej. Wspólnie oczyszczamy ocean i segregujemy odpady. Ta forma metafory doskonale trafia nawet do najmłodszych.

Zachęcamy do zakupu książki „Dzieci z Oceanu”, która jest inspiracją do warsztatów. Opowiada ona o pięknie przyrody i daje odpowiedzi jak o nią dbać i jak ją ratować. Znajdziecie w niej dużo wielkiej przyjaźni, a to wszystko w atmosferze licznych bajkowych przygód.

Każda zakupiona książka będzie podpisana imiennie dla każdego dziecka ze specjalną dedykacją od Autora. Co będzie stanowić doskonałą pamiątkę. Koszt zakupu to : 40 zł. (sposób zakupu w wiadomości mailowej od wychowawcy grupy).