Zapraszamy do przeglądania

RADA RODZICÓW

Rada Rodziców stanowi pomost pomiędzy Rodzicami a Przedszkolem. Głównym zadaniem RR jest współpraca z Przedszkolem i kreatywne wspieranie jego działań edukacyjnych poprzez organizacje warsztatów, zakup pomocy dydaktycznych, dekoracji itd., tak aby zapewnić naszym dzieciom jak najwięcej atrakcji i możliwości rozwoju.

Zarząd Rady Rodziców:

Przewodniczący: Paweł Dzadz (grupa 3)

Zastępca: Mariusz Witkowski (grupa 2)

Skarbnik: Monika Michera (grupa 4)

SKŁADKA

Aby nasze działania były możliwe potrzebujemy wkładu Rodziców – przede wszystkim finansowego. Na początku roku przedszkolnego Rodzice deklarują wysokość wpłat na budżet Rady Rodziców. Sugerowana składka to 50 zł miesięcznie, ale wpłaty są dobrowolne i każda deklaracja, nawet ta najmniejsza nas cieszy. Najważniejsze, by wpłaty były regularne, wtedy możemy realnie planować wydatki.

Numer konta do wpłat to:

Bank Millennium 77 1160 2202 0000 0005 0611 6803

w tytule podajmy: Nazwisko i Imię dziecka oraz miesiąc.

(Można zapłacić z góry za cały rok lub za kilka miesięcy)

Wszelkie pytania dotyczące składek prosimy kierować na email: finanse_rada_216@wp.pl

W zeszłym roku, udało nam się zorganizować wiele warsztatów, wspólnych zabaw, dzieci miały mnóstwo różnorodnych pomocy plastycznych, w salach przybyło gier i zabawek. A to nie wszystko!

DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE WPŁATY. Zebrane fundusze naprawdę pozwalają urozmaicać naszym dzieciom czas w przedszkolu.

PLANOWANE POZYCJE BUDŻETU W ROKU PRZEDSZKOLNYM 2023/2024

1. Warsztaty organizowane w grupach przez nauczycieli np. warsztaty tematyczne: ceramiczne, pszczelarskie, ze zwierzętami,
  2. Dofinansowanie wycieczek,
  3. Pomoce dydaktyczne, artykuły papiernicze i plastyczne dla grup
  4. Imprezy dla całego Przedszkola ( bal karnawałowy, teatrzyki, koncerty, festyny)
  5. Prezenty dla wszystkich dzieci (Choinka, Dzień dziecka, urodziny, nagrody konkursy, książki dla 6 latków)
  6. Zabawki, multimedia, wyposażenie (w tym ogród)
  7. Zakupy dodatkowych art. biurowych
  8. Pomoce logopedyczne, i do j. angielskiego,
  9. Dekoracje (szatnia, sala główna itp.)

KONTAKT

Jeżeli macie ochotę do nas dołączyć, macie pomysły, możliwości, chcecie mieć realny wpływ na funkcjonowanie przedszkola – zapraszamy do kontaktu.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub innej potrzeby, jesteśmy wszyscy do Waszej dyspozycji.

Kontakt e-mail: paweldzadz@gmail.com

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.