Zawieszenie zajęć

Szanowni Rodzice,

Zgodnie z  zaleceniem Prezydenta m. st. Warszawy  i procedowanym zarządzeniem w sprawie rekomendacji zawieszenia zajęć w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę na ternie tych jednostek w okresie od 6 maja 2020 r. do 15 maja 2020 r.  informuję  o podjęciu decyzji w sprawie zawieszenie zajęć na podstawie § 18 ust. 2 pkt 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2003 r. poz. 69, z późn. zm.).

Z poważaniem,

Hanna Waluśkiewicz

Dyrektor

Przedszkola nr 216

ul. Andriollego 1

01-494 Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content