Konkurs plastyczny

Świąteczna Kartka z Bemowa, to nowy konkurs do którego zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych mieszkańców Dzielnicy Bemowo. Chcemy wspólnie z Państwem, jak najszybciej zanurzyć się w wyjątkowej świątecznej atmosferze Bożego Narodzenia oraz pełnego radosnego oczekiwania i sylwestrowych zabaw, Nowego Roku.

Konkurs polega na wykonaniu projektu świątecznej kartki o motywach Bożego Narodzenia lub Nowego Roku, sfotografowaniu swojej pracy i wysłaniu na adres: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl. Zapraszamy również do składania prac wykonanych techniką cyfrową. W tym przypadku, przesyłają Państwo plik cyfrowy. Zdjęcia i pliki mogą mieć nie więcej, niż  2MB. Do prac załączają Państwo Oświadczenie (Oświadczenie oraz Regulamin Konkursu do pobrania na stronie Urzędu Dzielnicy Bemowo: www.bemowo.um.warszawa.pl). W przypadku prac osób niepełnoletnich, Oświadczenie podpisuje osoba dorosła).

Prace przyjmujemy do 12 grudnia br. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie zwycięzców na stronie internetowej oraz fb Urzędu Dzielnicy nastąpi do 17 grudnia br. Zapraszamy do udziału! WKU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content