Gorączka złota

Drodzy Rodzice!

Nasze Przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej Kampanii Polskiego Czerwonego Krzyża  ,,Gorączka Złota PCK’’, która polega na zbieraniu ,,złotych’’ monet- 1 gr, 2 gr, 5 gr. Celem tej zbiórki jest wspieranie dzieci z terenu Warszawy i województwa mazowieckiego, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej i rodzinnej. Akcja jest połączona z konkursem – placówka, która pozyska największą wagę złotych monet otrzyma nagrodę oraz dyplom. Zbiórka monet w naszym Przedszkolu odbędzie się w dniach 01.03 – 20.05.2021r. Zachęcamy do wrzucania monet do pojemników umieszczonych w hallu oraz szatniach poszczególnych grup.

Dziękujemy za udział w akcji.

Koordynatorzy

Pani Paulina (gr. XI i gr. I)

Pani Sylwia (gr. VI)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content