Konkurs „Ulubiony sportowiec”

„ULUBIONY SPORTOWIEC”

KONKURS FOTOGRAFICZNO- PISARSKI

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole 216 w Warszawie.
  2. Osobami prowadzącymi konkurs są Emilia Smaga i Beata Domańska.
  • Konkurs adresowany jest do wszystkich dzieci z naszego przedszkola.
  1. Na konkurs należy dostarczyć zdjęcie, na którym dziecko jest przebrane za swojego ulubionego sportowca. Fotografie należy przykleić na kartkę A4. Technika ozdabiania ramki: dowolna.
  2. Na oddzielnej kartce powinien znajdować się krótki wierszyk opisujący sportowca lub dyscyplinę sportową, dzięki której zdrowo i aktywnie spędzimy wolny czas.
  3. Termin trwania konkursu: 5.11.2018 r.- 16.11.2018 r.
  • Każda praca powinna zawierać na odwrocie nazwę dyscypliny sportowej, imię i nazwisko dziecka oraz grupę.
  • Prace konkursowe należy składać do nauczycielek prowadzących grupę, z której jest autor pracy.
  1. Fotografie i wiersze będziemy podziwiać na wystawie w holu naszego przedszkola.
  2. Zdjęcia zostaną zwrócone po ich prezentacji.
  3. Zachęcamy do udziału w rodzinnym konkursie 😉

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.